Najtańsi wśród najlepszych!

Piękno i harmonia

Kompleksowe usługi

Nowoczesne rozwiązania

Tradycja i funkcjonalność

Lekkość i elegancja

Doświadczenie i profesjonalizm

Doskonałe materiały

5 lat gwarancji na materiały i usługi

O firmie

 Polub nas na facebooku!
Witamy na stronie firmy MARKPOL-BRUK ŁAŃCUT. Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą usługi budowlane na terenie Rzeszowa i okolic od ponad 25 lat.

Gwarantujemy profesjonalną , kompleksową i sprawną obsługę. Za pośrednictwem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry oraz przy współpracy z ponad 10 hurtowniami materiałów budowlanych dotrzemy do każdego Klienta. Oferujemy porady techniczne, w razie potrzeby również na budowie. Zapewniamy terminowe dostawy nowoczesnymi środkami transportu.

Ceny materiałów i usług ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z zakresem i terenem pracy. Jako jedyni na Podkarpaciu proponujemy fugowanie kostki brukowej i granitowej miałem bazaltowym, który powoduje świetny kontrast i efekt końcowy oraz w odróżnieniu od standardowego fugowania piaskiem po jakimś czasie unikamy przykrych niespodzianek typu mech lub trawa na kostce - dopłata za fugowanie bazaltem za materiał i usługę to 10zł/m2 netto.

Firma MARKPOL-BRUK od 1996 roku zaopatruje rynek województwa podkarpackiego w kostkę brukową i galanterię betonową produkowaną w technologii wibroprasowanej. Zaspokajając potrzeby naszych Klientów wszystkie wyroby będące w naszej ofercie produkowane są w pełnej gamie kolorystycznej, przy użyciu najwyższej jakości, trwałych i sprawdzonych pigmentów do betonu. JESTEŚMY AUTORYZOWANYMI DEALERAMI FIRMY BRUK-BET, więc w ofercie handlowej posiadamy wyroby tej firmy "lidera branży wśród producentów kostki brukowej i galanterii betonowej w Polsce". Również dla firmy BRUK-BET wykonywaliśmy ogródki wystawowe w Rzeszowie, Fugasówce k.Zawiercia oraz częściowo w Krzemienicy (rewitalizacja) oraz dla wielu innych firm i osób prywatnych .

Dziękujemy wszystkim klientom i inwestorom i przedstawiamy jedną z opinii zadowolonej klientki:

"Panie Marku
Pragnę raz jeszcze serdecznie podziękować za ogrom prac wykonanych przy naszej budowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Firma MARKPOL-BRUK pomogła nam spełnić nasz kolejny cel w budowaniu naszego miejsca na ziemi. Z naszej strony to bardzo dobrze zainwestowane środki finansowe. Panie Marku otrzymaliśmy od Ciebie fachową pomoc, kompetentnych i dobrze zorganizowanych pracowników. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja uścisnąć Ci osobiście dłoń. Dziękujemy i będziemy polecać rodzinie i znajomym !!! W.S."

" Witam, Jeśli jesteś na etapie planowania prac w swoim ogrodzie postaw na firmę Markpol-Bruk . Szczerze wszystkim polecam ! Bardzo fachowe i rzetelne podejście do klienta . Firma w pełni dostosowuje się do potrzeb inwestora . Prace związane z kostką , tarasem , ogrodzeniem itd to inwestycja na lata . Warto więc postawić nie tylko na wysokiej jakości towar ale również świetnie wykwalifikowaną ekipę ! Pozdrawiam "FIRMA MARKPOL-BRUK - NAJTANSI WŚRÓD NAJLEPSZYCH
GWARANCJA NA MATERIAŁY - 5 LAT
GWARANCJA NA USŁUGI - 5 LAT


BRUK-BET wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku, zaś wibroprasowane kostki brukowe już od ponad 20 lat ( jako pierwszy producent w południowo - wschodniej Polsce ) a obecnie jest jednym z czołowych krajowych producentów.BRUK-BET posiada ogromną ilość prestiżowych realizacji. Jako jedna z nielicznych firm stosuje międzynarodowy system zapewnienia jakości potwierdzony certyfikatem EN ISO 75 100 6812 wydanym przez TÜV Rheinland Europe. Polega on na stosowaniu przez pracowników działu produkcyjnego i handlowego ściśle określonych, zgodnych z normą ISO 9002 procedur jakościowych. Miarą jakości jest tutaj nie tylko zagwarantowanie parametrów technicznych wg wymagań aprobaty technicznej, ale również zadowolenie klienta.

W naszej ofercie posiadamy również krawężniki drogowe, obrzeża chodnikowe, płyty ażurowe, płyty tarasowe, kostki szlachetne, palisady, gazony kwiatowe, elementy ogrodzeń, cement, piaski, odwodnienia liniowe, kruszywa i wiele innych, których nie sposób tu wymienić.


REALIZUJEMY NIETYPOWE PROJEKTY I ZAMÓWIENIA
Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą BRUK-BETU a to zobowiązuje. Rejestr autoryzowanych wykonawców BRUK-BET jest regionalną siecią z profesjonalnymi podmiotami gospodarczymi, są oni solidnie selekcjonowani aby zapewnić najwyższe możliwe standardy wykonawstwa. Korzyści wynikające z korzystania z usług firm brukarskich o wysokiej reputacji.
Twój autoryzowany wykonawca posiada doświadczenie aby pomóc wybrać odpowiednie produkty i ułożyć je w odpowiedni sposób tak aby zagwarantować solidne wykonanie i długotrwały wieloletni efekt pracy. Autoryzowani wykonawcy są obligowani przez właściwy kod praktyki wykonawstwa firmy BRUK-BET i są wybierani i oceniani w czasie trwania ich członkostwa przez przedstawicieli firmy BRUK-BET .Poprzez takie działania klienci którzy wybrali wykonawców polecanych przez BRUK-BET maja zagwarantowany najwyzszy poziom usług.Korzystając z usług autoryzowanego członka wykonawców BRUK-BET należy pamiętac o pisemnym potwierdzeniu oferty, kosztorysu, terminu tak, by uzyskać kompletną gwarancję! Pięcioletnia gwarancja obejmuje zarówno wady produktu jak i również wykonawstwa. Jest ona możliwa wyłącznie w przypadku korzystania z usług autoryzowanego wykonawcy.

JAK UZYSKAĆ OFERTĘ NA WYKONAWSTWO?
- Zlokalizuj w swojej okolicy wykonawcę odwiedzając stronę: www.markpol.itl.pl lub www.bruk-bet.pl
- Omów swoje plany z potencjalnym wykonawcą, który pomoże wybrać odpowiednie produkty i zawsze doradzi przy wyborze obrzegowania.
- Zawsze wymagaj pisemnych ofert.
- Zalecamy zebrania kilku ofert gdyż poziom usług jest zróżnicowany i oferta najtańsza nie zawsze jest najlepsza. - Upewnij się czy każdy wykonawca składa ofertę według tych samych kryteriów gdyż często zdarzają się budowy "kompleksowe" wykonywane przez nierzetelne firmy które używają najtańszych i kiepskich jakościowo materiałów i oszczędzają na ich ilościach!
- ŻĄDAJ KOSZTORYSU SZCZEGÓŁOWEGO WRAZ Z ILOŚCIĄ MATERIAŁÓW I ICH CENĄ!

JAK ROZPOZNAĆ NIESOLIDNEGO WYKONAWCĘ?
Wystrzegaj się wykonawców, którzy mogą rozpocząć pracę od jutra. Uznani wykonawcy z uwagi na wysokie zapotrzebowanie na swoje usługi często potrzebują kilku tygodni na wyznaczenie terminu prac. Prawdziwi autoryzowani wykonawcy nie dzwonią wcześniej nie pytani o ofertę. Było wiele przypadków kiedy nieuprawniony wykonawca dzwonił do klienta powołując się że jest z rejestru firmy BRUK-BET. Mając wątpliwości proszę dzwonić do BRUK-BET i sprawdzić czy dany wykonawca jest członkiem rejestru. Kiedy przyjmiesz ofertę poproś wykonawcę o pisemne potwierdzenie. Pisemny kontakt jest istotny dla obu stron. Zapytaj potencjalnego wykonawcę czy jest w stanie udzielić długotrwałej PIĘCIOLETNIEJ gwarancji na wykonawstwo? Jeśli nie to uważaj ponieważ wiele firm wykonuje podjazdy i drogi z podbudową pod samochód osobowy mając na uwadze oszczędność materiałów. Jedynie MARKPOL-BRUK wykonuje przydomowe podjazdy, parkingi i drogi z odpowiednią podbudową pod samochód ciężarowy ponieważ wielokrotnie zdarza się iż na teren posesji "wjedzie" a to drewno do kominka, a to samochód z węglem a to nowe meble... I jako jedyni udzielamy 5-letniej gwarancji na swe usługi. Sprawdź nas i wybierz najlepszych!

NA ODWIEDZENIE OGRÓDKÓW WYSTAWOWYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Zapraszamy Państwa także na naszą stronę YouTube https://www.youtube.com/channel/UC7Hse9bGRKexof0fATLpfrg
Zapraszamy na www.bruk-bet.pl

Image 1

O firmie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły

Rzetelna firma

Zapraszamy na nasz profil w programie Rzetelna Firma, znajdą tu Państwo także nasz certyfikat

szczegóły